Hizmet Verdiğimiz İller

Hizmet Verdiğimiz Tüm İl ve İlçeler

OSTİM Çıkma Parça, Eskişehir Renault çıkma parça servisi olarak Renault marka her model aracın her parçasına ulaşabileceğiniz bir noktadır. Geniş yedek parça ürün gamına sahip olan firmamız, her siparişe en hızlı şekilde dönüş sağlamaktadır. Eskişehir Renault çıkmacı olay kolay iade seçeneğiyle her parçaya garanti veren servisimiz,  en yeni modellerden en eski modellere kadar her araç parçasına sahiptir.

Eskişehir Renault çıkma yedek parça ararken güvenilir bir servis ile çalışıp ekonomik fiyatlarla ürün satın almak isteyenlerin buluşma noktası olan Ostim Çıkma Parça, yüksek müşteri memnuniyetiyle çalışır.  Ostim Çıkma Parça olarak, Megane, Clio, Captur, Talisman, Symbol, Kangoo, Koleos, Reno 19 çıkma parçaları için hurda araçları ve sigorta iade organizasyonundan temin edilen onarılabilecek durumdaki parçaları geniş depolarımızda toplamaktayız.

Ömrünü tamamlamış artık hurdaya ayrılmış olan araçlardan toplanan çalışır parçalar düzenlenir, tamiri mümkün olan arızalar giderilir ve Eskişehir reno çıkma parça merkezi Ostim Çıkma Parça tarafından satışa sunulur. Depomuzda kapılardan, motora, kaputtan farlara, şanzımandan enjektörlere kadar her parça için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Ostim Çıkma Parça İletişim Bilgileri:

Gsm: 0544 485 53 80 | 0532 462 11 98